36617325-7(98-031+)

درخـــواست نقشــــه های الکـــترونیکی


قوانیـن و مقــرراتشرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه خدمات نقشه ای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان (سازمان فاوا) به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1. خرید نقشه از فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سازمان فاوا بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است؛ در صورت تمایل به استفاده از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری، می بایست از طریق پست الکترونیکی info@ict.isfahan.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
3. کاربران هنگام سفارش نقشه ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
4. فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
5. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش نقشه باشد.
6. سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
7. ارتباط فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا با کاربران از طریق mapservice.isfahan.ir بر قرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی پستی، تلفن و ...) صورت می‌پذیرد.
8. فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


شرایط و ضوابط خدمات فروش نقشه
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه ای سازمان فاوا ، سایت mapservice.isfahan.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
1. فروش نقشه بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی خدمات نقشه‌ای سازمان فاوا درج نموده است.
2. ارزش نقشه یا نقشه های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
3. تحویل خدمات مرتبط با این وب سایت بصورت آنلاین و پس از پرداخت هزینه صورت می گیرد.
4. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل نقشه را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش نقشه
1. در صورت انصراف از دریافت نقشه پس از تسویه حساب، هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

;